Μείναμε στο ξενοδοχείο τέσσερις μέρες. Οι δύο ήταν μια χαρά σε καθαριότητα και συμπεριφορά προσωπικού. Τις υπόλοιπες δύο είχαμε θέμα με την καθαριότητα καθώς το δωμάτιο μας δεν καθαριστηκε καμία από τις δύο μέρες και ενώ κάναμε παράπονα στον υπεύθυνο η απάντηση του ήταν ότι δεν υπάρχει κάποια ένδειξη για το ότι το δωμάτιο δεν καθαριστηκε και έτσι δεν έκαναν τίποτα για αυτό. Το μόνο που έκαναν μάλλον ήταν να μας δώσουν καθαρές πετσέτες και μια σακούλα για να αδειασουμε μόνοι μας τα σκουπίδια. Επίσης μας παρεπεμψαν να κάνουμε παράπονα στο γραφείο καταναλωτή για να βρούμε το δίκιο μας από εκεί.Κατά τα άλλα 3 αστέρων. Λυπάμαι τα χρήματα που έδωσα.
190
219
96
34
27