H10 Madison
![](https://cdn.statically.io/img/dynamic-media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-o/12/1b/b7/bb/photo1jpg.jpg?w=300&h=-1&s=1)
![](https://cdn.statically.io/img/dynamic-media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-o/12/41/f8/88/h10-madison.jpg?w=300&h=-1&s=1)
![](https://cdn.statically.io/img/dynamic-media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-o/12/41/af/dc/h10-madison.jpg?w=300&h=-1&s=1)
Δείτε τιμές για τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας
![](https://cdn.statically.io/img/static.tacdn.com/img2/branding/hotels/expedia_logo_384164.png)
![](https://cdn.statically.io/img/static.tacdn.com/img2/branding/hotels/Booking_Com_v2_384x164_Blue.png)
![](https://www.tripadvisor.com.gr/https://static.tacdn.com/img2/branding/hotels/Trip_Hotels Product Logo Full Colour Dark Blue RGB copy.png)
Πληροφορίες
Αν ψάχνετε για ένα ρομαντικό ξενοδοχείο στη Βαρκελώνη, θα βρείτε ακριβώς ό,τι χρειάζεστε στο H10 Madison.
Οι ταξιδιώτες που θα κλείσουν διαμονή στο H10 Madison θα μπορούν να εξερευνήσουν εύκολα δημοφιλή αξιοθέατα, π.χ. Passeig de Gracia (1,0 km) και Magic Fountain (Font Magica) (2,6 km), που αποτελούν μερικούς από τους αγαπημένους προορισμούς στη Βαρκελώνη.
Τα δωμάτια στο H10 Madison είναι άνετα και λειτουργικά και διαθέτουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης, μίνι μπαρ και κλιματισμό, ενώ οι επισκέπτες μπορούν να συνδεθούν στο Ίντερνετ με το δωρεάν wifi.
Στο ξενοδοχείο θα έχετε στη διάθεσή σας 24ωρη υποδοχή, ταράτσα για τους πελάτες και ρεσεψιόν. Αν θέλετε επίσης χώρο πισίνας σε ταράτσα και πρωινό, θα σας βολέψει η διαμονή σας εδώ. Και για όσους φτάσουν στο H10 Madison με αυτοκίνητο, υπάρχει διαθέσιμο πάρκινγκ.
Μπορείτε να δοκιμάσετε κάποια δημοφιλή εστιατόρια της Βαρκελώνης με στρείδια όπως τα Tickets, Botafumeiro και El Nacional, που δεν είναι μακριά από το H10 Madison.
Αν έχετε όρεξη για εξερεύνηση κατά το ταξίδι σας στη Βαρκελώνη, μπορείτε να επισκεφθείτε αρχαία ερείπια που ελκύουν τους ταξιδιώτες: MUHBA Temple d'August, Palau de Lloctinent και Font de Santa Anna.
Το προσωπικό στο H10 Madison ανυπομονεί να σας εξυπηρετήσει κατά την επίσκεψή σας.
Τοποθεσία
ΚριτικέςΠραγματοποιούμε ελέγχους σε κριτικές.Η προσέγγιση του Tripadvisor στις κριτικέςΠριν από τη δημοσίευση, κάθε κριτική στο Tripadvisor περνά από ένα αυτοματοποιημένο σύστημα ελέγχου, το οποίο σ��λλέγει πληροφορίες απαντώντας στις ακόλουθες ερωτήσεις: πώς, τι, πού και πότε. Εάν το σύστημα ανιχνεύσει κάτι που ενδεχομένως αντιβαίνει στις οδηγίες της κοινότητάς μας, η κριτική δεν δημοσιεύεται. Όταν το σύστημα εντοπίσει ένα πρόβλημα, μια κριτική μπορεί να απορριφθεί αυτόματα, να σταλεί στον σχολιαστή για έγκριση ή να επανεξεταστεί με μη αυτόματο τρόπο από την ομάδα ειδικών περιεχομένου μας, οι οποίοι εργάζονται αδιάλειπτα για να διατηρούν την ποιότητα των κριτικών στον ιστότοπό μας.Η ομάδα μας ελέγχει κάθε κριτική που δημοσιεύεται στον ιστότοπο και αμφισβητείται από την κοινότητά μας ως μη σύμφωνη με τις οδηγίες της κοινότητάς μας. Μάθετε περισσότερα σχετικά με τον έλεγχο των κριτικών.
- 1.102
- 110
- 23
- 6
- 7
- Φιλτράρισμα
- Ελληνικά
Τα δωμάτια δεν ήταν μεγάλα αλλά αρκετά ευρύχωρα και εξαιρετικά καλά επιπλωμένα. Υπήρχε ο τυπικός δωρεάν καφές, αλλά και δωρεάν νερό και ψυγείο, το οποίο εκτιμήθηκε πολύ. Το μπάνιο ήταν επίσης πολύ ευρύχωρο και κομψό με υπέροχες πετσέτες και τουαλέτες και ένα υπέροχο ντους ψιλής βροχής. Και προς μεγάλη μου έκπληξη, δεν ακουγόταν θόρυβος από το δρόμο που διαπερνούσε το δωμάτιο.
(Γνωρίζω, υπάρχει ένα άλλο ξενοδοχείο H 10, το Cubik, λίγες μόνο πόρτες πιο κάτω που είναι επίσης πολύ ωραίο. ΑΝ για κάποιο λόγο αυτό δεν είναι διαθέσιμο, ελέγξτε το κι αυτό! )
Συνολικά, θα έμενα εδώ ξανά με χτύπημα καρδιάς.
![Google](https://cdn.statically.io/img/static.tacdn.com/img2/langs/el/branding/partners/powered_by_google_translate.png)
Ήθελα πραγματικά να αγαπήσω αυτό το μέρος, αλλά το 2024 το να μην έχεις γυμναστήριο είναι πραγματικά συγκλονιστικό και όχι ένα πρότυπο ξενοδοχείου 4 *.
Ρώτησα για τη ρύθμιση με ένα γυμναστήριο που αναφέρεται σε μερικές κριτικές και αυτό δεν υπάρχει πια.
Σήμερα το πρωί σέρβιραν «χυμό πορτοκαλιού» που περιγράφεται ως φρέσκος αλλά είχε γεύση σαν να τον είχαν σίγουρα ανακατέψει με κάτι. συνολικά η γευστική εμπειρία ήταν λίγο έλειπε - ούτε ζεστό χυλό. Τελικά δεν είχαν τσάι χωρίς καφεΐνη και δεν το είχαν ακούσει ποτέ. Είναι τα μικρά πράγματα των ανθρώπων.
Σε μια θετική σημείωση, ο καθαρισμός έγινε άψογα, το προσωπικό πολύ φιλικό.
![Google](https://cdn.statically.io/img/static.tacdn.com/img2/langs/el/branding/partners/powered_by_google_translate.png)
![](https://cdn.statically.io/img/dynamic-media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-o/2b/c1/5a/7e/caption.jpg?w=1100&h=-1&s=1)
![](https://cdn.statically.io/img/dynamic-media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-o/2b/c1/5a/7f/caption.jpg?w=1200&h=-1&s=1)
![Google](https://cdn.statically.io/img/static.tacdn.com/img2/langs/el/branding/partners/powered_by_google_translate.png)
Η τοποθεσία δεν θα μπορούσε να ήταν καλύτερη.
Το μόνο μικρό μας άγχος ήταν η ταράτσα. Ενώ είναι εκπληκτικό και μια ευπρόσδεκτη προσθήκη σε ένα κεντρικό ξενοδοχείο, τα 72 € για 4 κοκτέιλ, πατάτες μπράβα και μια σαλάτα του Καίσαρα φαίνονται υπερβολικά. Το μπιφτέκι μου και η μπριζόλα της μια νύχτα δεν μαγειρεύτηκαν όπως ζητήθηκε. Το προσωπικό ωστόσο πήρε και μαγείρεψε περαιτέρω χωρίς προβλήματα.
Συνολικά, συνιστάται ανεπιφύλακτα. Αυτό που μας έκανε, ήταν το προσωπικό.
![Google](https://cdn.statically.io/img/static.tacdn.com/img2/langs/el/branding/partners/powered_by_google_translate.png)
Είστε ο ιδιοκτήτης ή ο υπεύθυνος αυτής της επιχείρησης; Διεκδικήστε την καταχώρισή σας δωρεάν για να απαντάτε στις κριτικές, να ενημερώνετε το προφίλ σας και ακόμα περισσότερα.
Διεκδικήστε την καταχώρισή σας