Στην αποστολή "Clean the Playground" στο Career του PowerWash Simulator θα πρέπει μεταξύ άλλων να καθαρίσετε μια τσουλήθρα, που έχει το σχήμα ενός Στεγόσαυρου.
Κοντά στην τσουλήθρα αυτή υπάρχει μια μπάλα ποδοσφαίρου, την οποία θα πρέπει να μετακινήσετε στο μπροστινό μέρος της τσουλήθρας και να την σπρώξετε πάνω από την πλάτη του Στεγόσαυρου. Το έργο σας δεν είναι και τόσο εύκολο μιας και τα physics είναι κάπως περίεργα. Θα πρέπει να χρησιμοποιήσετε τόσο το σώμα σας, όσο και το κόκκινο ακροφύσιο για να μετακινήσετε την μπάλα στο επιθυμητό σημείο.
Σχόλια